Jak skutecznie poderwać mężczyznę życia?

Uwodzenie wcale nie musi być trudne. Wystarczy zastosować kilka kroków, aby wielu mężczyzn zwróciło uwagę właśnie na nas. Kiedy wieczorem wychodzimy na miasto, a jesteśmy samotne, wówczas pragniemy tego, aby odezwał się do nas jakiś miły i sympatyczny mężczyzna. O czym należy pamiętać? Jak skutecznie poderwać mężczyznę, aby wręcz oszalał z zachwytu i chciał się z nami umówić ponownie?

Wygląd to podstawa

Wygląd to jedna z najważniejszych rzeczy, jakimi zwracamy na siebie uwagę. Oczywiście ważny jest w każdej dziedzinie naszego życia. Kiedy szykujemy się na rozmowę o pracę, kiedy wybieramy się do pracy, na egzamin ustny, czy do lekarza. Zawsze musimy prezentować sobą to, co najlepsze. Wygląd i postawa mówią wiele o człowieku. Mowa ciała również jest niezwykle ważna, ponieważ to ona daje jasne sygnały do tego, czy inni mogą podejść i się do nas odezwać.

Włosy i makijaż

Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta nosi rozpuszczone włosy. Oczywiście muszą być zadbane i przystrzyżone. Połamane końcówki wyglądają nieestetycznie. Warto więc zadbać o swoje włosy najlepiej jak to możliwe. Stosujmy szampony, maski i odżywki, a nasze włosy będą lśniące i sypkie. Makijaż nie może być zbyt wyzywający. Ma on podkreślać naturalną urodę kobiety, a nie ją zakrywać. Albo mocniej malujemy oczy, albo usta. Nigdy nie stosujemy czerwonej lub wrzosowej szminki, kiedy mamy mocno przydymione oko. To przyciągnie uwagę.

Jak skutecznie flirtować dowiesz się na stronie uwodzenie.org – zobacz więcej

Strój

Strój również mówi wiele o człowieku i w tym przypadku też obowiązują sztywne zasady. Jeżeli chce się wyglądać kobieco i seksownie, nie można przesadzić z dekoltem i długością sukienki. To przyciągnie jedynie osoby, którym nie zależy na stabilnym związku. Warto przyjrzeć się swojemu ciału. Jeżeli biust jest obfity, można zastosować dekolt, jednak trzeba uważać z jego wielkością. Nie może być prowokacyjny. Kobiety, które nie mogą pochwalić się zasobnym biustem, mogą uwydatnić swoje nogi poprzez zastosowanie krótszej, ale nie krótkiej sukienki. Do tego dobieramy szpilki i możemy ruszać! To niezwykle ważne, aby nie przesadzić.

Uśmiech

To on najczęściej przyciąga płeć przeciwną. Mężczyźni boją się odezwać jako pierwsi. Kiedy pierwsza odezwie się kobieta, wówczas może wyjść na wyzwoloną i zbyt pewną siebie. Zastosować warto więc magnes, który przyciąga bardziej, niż jakikolwiek inny trik, czyli piękny uśmiech. Rozświetla oczy i sprawia, że wygląda się atrakcyjniej i młodziej. To bardzo ważne.

Miejsce

Zanim wyjdziemy z domu, zastanówmy się, gdzie można spotkać kogoś, kto będzie nam odpowiadał. Jeżeli więc jest się osobą nieśmiałą, udanie się do klubu w celu znalezienia miłości może okazać się błędem. Chodzą tam klubowicze, którzy pragną przygody i zabawy. Zamiast tego dobrym rozwiązaniem jest teatr, spacer lub domówka u znajomych.

Bycie sobą

Nie warto udawać kogoś innego, niż jesteśmy. Może mieć to niezwykle złe i krótkotrwałe skutki. Bądź szczerzy i sprawiajmy każdego dnia dobro. To ono przyciągnie osobę, która zakocha się bez pamięci w naszej osobie. Naturalność to podstawa. Nie można wręcz o tym zapominać.

 

Written by Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *